HUSS_TSO_GUILD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Új guild questek==> több waiting quest

5 posters

Go down

Új guild questek==> több waiting quest Empty Új guild questek==> több waiting quest

Témanyitás by Epera Vas. Május 26, 2013 3:07 pm

Sziasztok!
Ahogy láttam az új guild questek sokkal nehezebbek. Sokkal alacsonyabb szinteken is kell már advokat csinálni, és ez sokkal hosszabb teljesítési időket jelent, ami miatt több waiting gq lesz. Ezért arra gondoltam, hogy meg kéne egyezni valami határidőben, miután (ha nincs kész a gq) DaSavarez törli az adott küldetést. Így nem lenne az, hogy beragadunk egy-egy nehezebb küldetésnél, és sokan várnak amíg tudják csinálni a küldiket. Várom a hozzászólásokat, hogy ez jó ötlet-e és esetleg, hogy mennyi idő legyen ez a határidő ha lesz. Én személy szerint 1-2-3 napra gondoltam.
Epera
Epera
Tag

Posts : 63
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Vissza az elejére Go down

Új guild questek==> több waiting quest Empty Re: Új guild questek==> több waiting quest

Témanyitás by screin Vas. Május 26, 2013 8:25 pm

igen kellene egy időlimit a teljesítéshez
a gondom az hogy pl most kezdtünk egy 8 napos advot
ha megint adv lesz a guilden azt nem tudod megcsinálni még nem végzel az elkezdett advval. ez sok problémát okozhat majd
hali screin

screin
Tag

Posts : 1
Join date : 2013. May. 15.

Vissza az elejére Go down

Új guild questek==> több waiting quest Empty Re: Új guild questek==> több waiting quest

Témanyitás by Pozse Szer. Május 29, 2013 3:29 pm

Én pl már a harmadik napja kapom azt, h egy advot kell csinálni. Mindenesetre eddig megoldottam, de valóban nehezebb lett a dolog.
Eléggé idegesítő, amikor a napi quest is ugyanezt csinálja, csak megbolondítva (pl: csinálj egy advot, amin 50R-nél kevesebb esik el)

Pozse
Tag

Posts : 8
Join date : 2013. May. 21.

Vissza az elejére Go down

Új guild questek==> több waiting quest Empty Re: Új guild questek==> több waiting quest

Témanyitás by Epera Csüt. Május 30, 2013 3:26 pm

Az advos gq-kat nem kötelező ám megcsinálni, nem várok senkitől lehetetlent Smile azért kéne egy limit, hogy ne kelljen várni amíg mindenki összeszedi magát egy advhoz Smile de nem nagyon reagáltatok a dologra Smile sokkal több véleményt szeretnék látni.
Epera
Epera
Tag

Posts : 63
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Vissza az elejére Go down

Új guild questek==> több waiting quest Empty Re: Új guild questek==> több waiting quest

Témanyitás by dudva82 Pént. Május 31, 2013 2:56 pm

hali,lehet hogy nevesziteok pozitivan amit most irok .de nemszeretek ugy jatszani ahogy a rendszernek bejon .tobbnyire 7vegere szoktam hagyni az adventot .persze benne vagyok abban amit mar az elottem levok irtak hogy legyen limit ,ha 1napos advent akkor igyekszem megcsinalni .es ha netann gaz akkor nem szivessen de kilepek a szovibol Smile ,hogy ne hatrartassam a jatekot masnak Smile
dudva82
dudva82
Tag

Posts : 9
Join date : 2013. May. 14.

Vissza az elejére Go down

Új guild questek==> több waiting quest Empty Re: Új guild questek==> több waiting quest

Témanyitás by Epera Pént. Május 31, 2013 8:35 pm

szó sem lehet róla, hogy ilyenek miatt kilépjél Smile egyáltalán nem hátráltatsz senkit. Azért vagyunk hogy összetartsunk Smile
Epera
Epera
Tag

Posts : 63
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Vissza az elejére Go down

Új guild questek==> több waiting quest Empty Re: Új guild questek==> több waiting quest

Témanyitás by mhorpheus Csüt. Jún. 06, 2013 2:21 pm

Szerintem sem egy ember miatt fog a dolog borulni. Hét közben én se vagyok túl aktív, de ahogy tudom csinálom a dolgokat.
Most pl bebuktam a krízis quest-et, pedig egy valag erőforrást gyilkoltam bele Sad(
mhorpheus
mhorpheus
Admin

Posts : 50
Join date : 2013. May. 08.

https://huss-tso-guild.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

Új guild questek==> több waiting quest Empty Re: Új guild questek==> több waiting quest

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.