HUSS_TSO_GUILD
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PVP

+6
mhorpheus
dudva82
Szalma
FireKnight
fradiboy
Epera
10 posters

Go down

PVP           Empty PVP

Témanyitás by Epera Kedd Május 14, 2013 2:55 pm

Sziasztok!
Nemtom ez erre való-e, de megkérdezem itt Very Happy Várjátok már a PvP-t? (egymás gyepálása Very Happy)
Epera
Epera
Tag

Posts : 63
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by fradiboy Szer. Május 15, 2013 8:11 am

Mikorra várható ez? Tudsz valamit róla?
fradiboy
fradiboy
Tag

Posts : 5
Join date : 2013. May. 15.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by FireKnight Szer. Május 15, 2013 8:21 am

Epera írta:Sziasztok!
Nemtom ez erre való-e, de megkérdezem itt Very Happy Várjátok már a PvP-t? (egymás gyepálása Very Happy)

Én várom nagyon, szerintem "jót tesz" egy játéknak ha van tét, a csapatot is jobban össze fogja kovácsolni az tuti. De nem adnak ki semmi infót róla, hogy mikor, vagy milyen formában lesz. Vagy valaki tud erről valamit?
FireKnight
FireKnight
Tag

Posts : 16
Join date : 2013. May. 11.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by Szalma Szer. Május 15, 2013 10:38 am

Az a szerencse, hogy itt nem egymást kirablós PVP lesz, így nem lesz veszélyeztetve az, amiért eddig dolgoztunk. Engem speciel halálba bosszantana, ha arra kellene fellépnem a játékba, hogy amíg dolgozni voltam nyolcvanketten kirabolták a szigetemet és feldúlták a birodalmam.

Szalma
Tag

Posts : 11
Join date : 2013. May. 15.
Age : 34
Location : Budapest

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by Epera Szer. Május 15, 2013 3:36 pm

Egyetértünk akkor Smile A PvP nemtom mikorra várható, most irtak egy dev diaryt, amiben szó van róla, mindjárt kirakom ide is Smile Abban azt írják, hogy most több lehetőség van, és a nyáron próbálnak egyet megcsinálni
Epera
Epera
Tag

Posts : 63
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by FireKnight Szer. Május 15, 2013 3:42 pm

Epera írta:Egyetértünk akkor Smile A PvP nemtom mikorra várható, most irtak egy dev diaryt, amiben szó van róla, mindjárt kirakom ide is Smile Abban azt írják, hogy most több lehetőség van, és a nyáron próbálnak egyet megcsinálni

Ja-ja olvastam, bár nekem kicsit úgy jött le, hogy csinálják-csinálják és több variációjuk is van rá, de nem döntötték még el, ezért nem is tudja megmondani, hogy mikor lesz. Mindenesetre megnyugtató, hogy biztos, hogy lesz. Smile
FireKnight
FireKnight
Tag

Posts : 16
Join date : 2013. May. 11.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by Epera Szer. Május 15, 2013 4:41 pm

Hát a biztostól még messze van sajna Smile ahogy olvasgattam a válaszokat a fórumon, már 2010-ben meg 2009-ben megígérték a PvP bevezetését. De tény, hogy közelbb vagyunk hozzá mint eddig Smile
Epera
Epera
Tag

Posts : 63
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by Szalma Szer. Május 15, 2013 6:31 pm

Ami késik, nem múlik és amilyen kitartóak vagyunk, simán megérjük a PVP-t Very Happy Lehet, már őszülni fogunk, de akkor is megérjük Very Happy

Szalma
Tag

Posts : 11
Join date : 2013. May. 15.
Age : 34
Location : Budapest

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by dudva82 Csüt. Május 16, 2013 4:47 pm

hali ! mit jelent a PvP ?amint olvastam nem fosztogatas Sad amit nagyon sajnallok Very Happy
dudva82
dudva82
Tag

Posts : 9
Join date : 2013. May. 14.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by Epera Pént. Május 17, 2013 4:59 am

lehetőség egymás megtámadására. Ugy tervezik megcsinálni, hogy ne lehessen a szigeteket megtámadni, hanem külön területeket alakítanak ki, amikért lehet majd harcolni. Ezeken bónusz dolgok lesznek, amiket nem tudok hogy mik Smile Legalábbis a legutolsó értesítésben ilyesmit írtak. Az elég valószínű, hogy a szigeted védve lesz, mert különben sokan abbahagynák a játékot.
Epera
Epera
Tag

Posts : 63
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by mhorpheus Pént. Május 17, 2013 11:20 am

Én olyan is-is vagyok. Annak minden esetre örülök, hogy nem egymást kell majd lehúzni, mert akkor sztem egy hónapon belül abbahagynám a game-t az tuti.
Az jó, hogy nem a közeljövőben tervezik mert akkor elég könnyű préda lennék. Sajna mostanában nem tudok annyit játszani Sad
mhorpheus
mhorpheus
Admin

Posts : 50
Join date : 2013. May. 08.

https://huss-tso-guild.hungarianforum.com

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by dudva82 Pént. Május 17, 2013 2:35 pm

koszi a valaszt Smile
dudva82
dudva82
Tag

Posts : 9
Join date : 2013. May. 14.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by DaSavarez Vas. Május 19, 2013 6:47 pm

Szintúgy én is így vagyok vele , hogy nem árt a pvp a settlersnek , csak nagyon ügyesen csinálják meg , mert tönkre is tudja tenni az egész , az EGÉSZ játékot ... ha ezt elrontják ...
az a wild zone jópofának tűnt .. valahol még régebben volt róla szó ! Very Happy

DaSavarez
Tag

Posts : 17
Join date : 2013. May. 19.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by Epera Vas. Május 19, 2013 8:04 pm

az nekem is tetszett Very Happy
Epera
Epera
Tag

Posts : 63
Join date : 2013. May. 10.
Age : 28

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by FireKnight Hétf. Május 20, 2013 4:03 pm

Az lenne a legoptimálisabb szerintem is.
FireKnight
FireKnight
Tag

Posts : 16
Join date : 2013. May. 11.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by Pozse Kedd Május 21, 2013 11:34 am

Sziasztok!
Először is mi az a "Répodre" szó, amivel válaszolni lehet Very Happy
A PVP-t én is várom, dobna rajta sokat, de pont azért választottam ezt a játékot, és tartok ki mellette már régóta, mert pl. a Travianban roppantul idegesítő volt, hogy hajnali kettőkor valakinek eszébe jutott, hogy most engem ki kell fosztani, majd lerablás után mikor írtam neki, azt írta vissza, hogy neki ehhez joga van. Akkor hagytam abba, és bontottam le mindent, és töröltem magam.
El nem tudom képzelni, hogy akarják megvalósítani, én valami külön szigetet vagy "gyarmatot" tudok elképzelni, amit védeni kell jóságokért.

Pozse
Tag

Posts : 8
Join date : 2013. May. 21.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by oltibi1101 Kedd Május 21, 2013 12:01 pm


Nem tudom elképzelni, hogy egy ilyen játékban, ahol nincsenek tulajdonságbeli különbségek a csapatok, egységek között milyen pvp-t tudnak kitalálni. Ez a game nem erre íródott annó! Tehát csak a számbeli fölényt tudom elképzelni, mint döntő tényezőt. Annak meg szerintem nem lenne értelme. Úgyhogy nem irigylem a fejlesztőket! Arról nem is beszélve, hogy összeereszteni mondjuk lv 50-se meg 42-es játékosokat nem lenne értelme. Aztán itt van még az a kérdés is, hogy ki mennyit költ a játékra! Mert ugye, aki pénzt áldoz, az vitathatatlan előnyt élvez azzal szemben, akinek csak az idő az egyetlen segítsége. Na mindegy, meglátjuk! Én mindenesetre nem várom a pvp-t. Én egy nyugodt ember vagyok Smile. Annak idején a homokozóban sem vettem el senki homok formázóját, inkább szenvedő alanya voltam az ilyen atrocitásoknak! Smile

oltibi1101
Tag

Posts : 5
Join date : 2013. May. 21.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by lockie Csüt. Jún. 06, 2013 4:15 pm

Ide írom az első megszólalásom! Very Happy
Legyen nem a fő szigetet gyakó PvP! Very Happy

lockie
Tag

Posts : 5
Join date : 2013. Jun. 06.

Vissza az elejére Go down

PVP           Empty Re: PVP

Témanyitás by Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére


 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.